Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

احرام در مسجد شجره با خرید فیش حج!

پس از خرید فیش حج و رسیدن به شهر رسول خدا، در دسته هـا، علامت هـاي سفر و پچ پچ هاي وارد شدن نمایان می گردد. بایستی به خانه خدا وارد شد. اما احرام در جلو می باشد و میقات و گفتن ذکر است. شما می توانید خرید فیش حج خود را از سایت ما تهیه نمایید. افرادی که از شهر رسول خدا به خانه خدا حرکت می کنند، باید در میقات مسجد شجره احرام ببندند و راهی خانه خدا گردند. با شعف و اشتیاق ملزم با جنبش داخلی، سوار وسیله شـده، شهر رسول خدا را در موقعیتی پشت سـر میگذاري که دیده هاي نمناک هنوز به طرف بارگاه رسول خدا می باشد. خرید فیش حج خود را هم اکنون به صورت آنلاین تهیه نمایید.

خرید فیش حج

خرید فیش حج

 

مسـجد شـجره، حداقل از ده کیلومتر خارج از شهر رسول خدا قرار دارد، با خرید فیش حج شما در محل آبارامیر المومنین: چاه هاي امیر المومنین، محل اي که جناب امیر المومنین، براي امور و رفاه زائران خانه خدا، به ید خود، چاه هایی حفر کرد، می رسید. مسجد شجره، که اسم دیگرش ذوالُحَلیفه می باشد، از مهم ترین میقات هـا می باشد، و میقـات جناب رسـول صـلی االله و امیر المومنین هم بـوده می باشد. اسم گـذاري این مسـجد به شـجر (درخت) از آنجـا می باشد که در محـل آن در زمـان رسول خدا اکرم صـلی االله و آله درختی بوده که جناب، زیر آن درخت، احرام می بست. اگرچه در حال حاضر آثاري از آن نمی باشد. خرید فیش حج خود را هم اکنون می توانید تهیه نمایید.

خرید فیش حج

خرید فیش حج

 

خرید فیش حج و رفتن به خانه خدا

خرید فیش حج و وارد شدن به خانه خدا و شهر رسول خدا ارزشی بس نایاب دارد. مسـجد شـجره، مسـجدي قشنگ و بزرگ می باشد. مردم خارج مسـجد، شانه گرفته شده و غسل می کنند. بعدا جامه احرام بر تن می پوشـند. پوشیدن دو جامه احرام و کندن جامه هاي عادي، معناي خاصی دارد. گریه ها در دیده ها حلقه می زند. خارج آوردن جامه هاي دنیا و پوشیدن جامه آخرت! براي مردان دو احرامی، یکی بر کمر و دیگري بر شانه! خرید فیش حج را هم اکنون از سایت ما انجام دهید.

واقعا چه جهان روحی شگفتی در اعمال و مناسک این سفر، پنهان می باشد که در آن تنها با خرید فیش حج و با خشوع و خضوع، به مسجد می روند. ازدحام می باشد. نمازي خوانده و نیت احرام می کنند. با گفتن اذکار و ذکر اللهم لبیک … محرم می گردند تا َمحرم گردند. دو مرتبه به یاد آخرت و قبر افتادن. سینه هاي محرمین ذوب می گردد و به صورت قطرات گرم گریه، بر صورت ها می بارد. برای خرید فیش حج کافیست هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید.

خرید فیش حج

خرید فیش حج

 

سینه ها به یاد احرام بسـتن رسول خدا در همین جا می افتد. احرام بسـتن حضرت مجتبی و امیر المومنین علیه السلام و حضرت حسین علیه السلام و سفرهاي پیاده به طرف خانه خدا. ابا عبداللَّه علیه السلام و یارانش در آغاز سفر کربلا، از همین جا بارگاه شد و به خانه خدا وارد شد. خرید فیش حج خود را از سایت ما انجام دهید.

از مسـجد که خارج می شوند، طنین ذکر اللهم ذکر در فضا می پیچـد. آنان که سینه ی عاشق تر و معنوی تر بیشـری دارنـد، بیشتر هم منقلب می شوند. آهنگ حرکت می کنند، اما حالت روحی افراد با لحظه ورود به این منطقه و لحظه هاي اقامت در شهر رسول خدا متفاوت می باشد. خرید فیش حج خود را هم اکنون انجام دهید.هنگـام ورود، یکپـارچه اشتیاق و سوز و گریه آمیخته به عشق بودنـد. امـا اینـک، سینه هـا دو نیم می باشد: نیمی سوز خـدا و خشوعی که از احرام پیدا کرده اند و نیمی دیگر که در شهر رسول خدا جا مانده می باشد. برای خرید فیش حج کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

خرید فیش حج

خرید فیش حج

 

خرید فیش حج و رفتن به مسجد شجره

همه جا را مسجد شجره می بینند. احساس می کنند که از آب هاي زلال چاه هاي امیر المومنین سیراب شده اند و این آب، در رگ رگ جان و سینهشان جریان یافته می باشد. ماشین، از میان تپه ها و کوه ها می گذرد و به طرف خانه محبوب می شتابد. شب می باشد، اما حس می کنند نورانیت مسجد النبی صلی االله علیه و آله را در سینه خود به ارمغان میبرند. برای خرید فیش حج خود هم اکنون اقدام کنید.
گـاه گـاه، آواي ذکر از زائران بر می خیزد. چـه شـیرین می باشد این نـدا، که پاسـخی به دعـوت پروردگـار می باشد. اینـک اینـان همه مهمانان خدایند و به ضیافت خانه الهی روند. … تا از میقات خاك به میقات خدا برسند. راه طولانی شهر رسول خدا تا خانه خدا، شبانه طی می گردد. برای خرید فیش حج کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

ملزمان برخی خواباند و برخی همواره گریان و اشک ریزان. از این راه که به طریق الهجره نیز معروف می باشد، لحظهي رسول اکرم صـلی االله علیه و آله عبور کرده می باشد، آنگاه که از زادگاهش خانه خدا، براي بسط آیین توحید و بهره گوارد شدن از پایگاه یثرب و نجات جان مسلمانان از شکنجه و آزار هاي قریش، سفر کرد و هجرتش مبدأ تاریخ مسلمین و منشأ تحول عظیمی در وضع مؤمنان به وحی و قرآن گشت و تاریخ بشریت ورق خورد. اما آیا مسلمانان، واقعا در همان خط هجرت نبوي حرکت میکنند؟ آیا از همان راهی می روند که رسول خداشان وارد شده می باشد؟ خرید فیش حج خود را به آسانی از طریق سایت ما انجام دهید.

کاش املحظه رسول خـدا در میان ما بود و هر جا که می وارد شد، در پی او می وارد شدیم و هر کجا قدم می نهاد، گام، جاي گامش می نهادیم و در پی فرمانش جان می باختیم … ولی روش و سـیره او که هست! اگر واقعا پیرویم، راه او روشن می باشد واین محجه بیضاء و راه مستقیم، رونده می خواهد. عجبا که روش و سنت رسول خدا، در میان مدعیان پیروي از آیین او متروك و مهجور می باشد. و چه قدر، مسیر رسول خدا بی رهرو می باشد! .. هم اکنون خرید فیش حج خود را از سایت ما انجام دهید.

خرید فیش حج

خرید فیش حج

 

خرید فیش حج و امید دوباره به زندگی

من از این شهر امید، شهر توحید که اسمش خانه خدا می باشد و غنی می باشد میان قلب پکش، خانه پاك، راز ها می دانم … با خرید فیش حج ، ید در ید من، اینـک بگـذار تـا از این منطقه پر از خـاطره، دیـدن بکنیم، هر کجا قدم گذاری در این منطقه و به هر سوي که نگاه کنی نفس می گردد زنده، بسی خاطره ها در ذهنت یادي از ابراهیم کسی که شالوده این خانه را ساخت آن که بت هاي قدیم را بشکست آن که بر بارگاه دوست، فرزندش را که خیلی جوان بود، به قربـانی برد. خرید فیش حج خود را هم اکنون انجام دهید. یادي از هاجر و اسـماعیلش نمایان گر تلاش و تکاپو و تلاش صاحب پچ پچ زمزم عشق یادي از صدای جانسوز بلال که در این منطقه، در آن دوره پر خوف و گزنـد به اَحد بود، بلند یادي از غار حرا، محل هبوط و وحی یادي از بعثت رسول پاك یادي از هجرت و از فتح بزرگ یادي از شعب ابی طالب و آزار قریش! منطقه دین، خانه خدا، شهر رسول شهر میلاد امیر المومنین علیه السلام شهر نجواي حسین در عرفات، شهر قرآن و حدیث شهر… . شما عزیزان می توانید برای خرید فیش حج با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در خرید فیش حج راهنمایی کنید.

خرید فیش حج به دلیل گران شدن هر روز قیمت دلار امروزه شاید یکی از سخت ترین کار ها باشد اما چون حج یک وظیفه شرعی و اصلی برای مسلمانان می باشد واجب است که حتما همه یک فیش حج را خریداری کنند و در طول عمر خود خداقل یکبار به این سفر معنوی بروند. شما می توانید با کمی جست و جو فیش حج با قیمت کمتری را خریداری کنید تا به بودجه شما هم مناسب باشد و بتوانید به این سفر معنوی بروید شما می توانید در سایت خرید فیش حج ، به صورت آنلاین فیش حج خود را خریداری نمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.