Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

حج یکی از بهترین شیوه های عبادت است و یکی از اعمال شریف است زیرا یکی از ستون های اسلام است و کسی که حج را انجام ندهد دینش کامل نمی شود. مسلمانان در ایران می توانند با ثبت نام از طریق بانک ها فیش حج خود را تهیه کنند و یا اینکه به سایت فروش فیش حج سر بزنند در آنجا  قیمت فیش حج را ببینند و سپس خرید فیش حج خود را انجام دهند و به حج بروند و این فریضه ی مقدس را انجام دهند.

یک فرم عبادت تنها زمانی قابل قبول است که:

  1.  آن را تنها به خدا اختصاص می دهد، با میل به آخرت. این نمی تواند با قصد مشاهده شدن در میان مردان و یا به نفع دنیوی انجام شود.
  2.  یکی از پیامهای پیامبر، به معنای کلمات است. این نمی تواند به جز شناخت سنت ها انجام شود.

هنگامی که پیامبر (ص) طواف و سعى را در طول سال حج و حج با همراهانش انجام داد، او دستور داد همه کسانی که حیوانات قربانی را نیاورده اند تا قصد خود برای حج را تغییر دهند اهداف عمره. موهایشان را کوتاه کنند و از احرام تا حج جدا شوند. او گفت، “اگر من حیوان قربانی را به ارمغان نیاورده بودم، من آنچه را که من دستور دادم انجام خواهم داد.”

 

خرید فیش حج

خرید فیش حج

هنگامی که یک زائر به مسجد الحرام وارد می شود، ابتدا پای راست خود را می کشد و می گوید: «به نام خداوند، صلح و برکت بر رسول خدا صلی الله علیه و آله، گناهان من را ببخش و درهای تو را باز کن رحمت و من به سوی خداوند متعال و در چهره برجسته او و در حاکمیت ابدی او از شیطان پرستش پناه می برم. “

او به سوی سنگ سیاه می رود، با دست راستش آن را لمس می کند و آن را بوسه می کند. اگر این امکان پذیر نیست، باید با سنگ سیاه روبه رو شود و به آن اشاره کند. بهترین کار این است که با فشار دادن ن، باعث آسیب دیگران نشود. هنگام دست زدن به سنگ، یک زائر باید این موارد را بگوید: «به نام خداوند بزرگترین است. خداوند با ایمان به شما، اعتقاد به کتاب تو، وفاداری به تو، انطباق با راه حضرت محمد (ممکن است صلح و رحمت الهی بر او باشد). “

او صعود می کند تا زمانی که بتواند کعبه را ببیند. او در برابر کعبه دستانش را بالا می برد و از خدا می ترسد و هر گونه دعایی را که او انتخاب می کند می خواند. پیامبر (ص) دعا کرد و گفت: “هیچ خدایی نیست جز الله “، سه بار، تقاضا در میان است.

سپس باید سعی صفا و مروه را انجام دهد. که باید به منطقه ای برود که امروز مانند تالار بزرگی است و همه باید هفت بار آن مسیر را طی کنند. در گذشته این مکان بیابان بود. هر شخص باید این مسیر را هفت بار طی کند و یکی از اعمال حج است.

 

خرید فیش حج

خرید فیش حج

حج

در روز هشتم ذی الحجه یک زائر یک بار دیگر با حمام کردن، همانطور که قبل از عمره در جایی که در آن جا ماند، اگر مناسب باشد، دوباره خود را تمیز می کند. او می گوید: “اینجا من برای حج هستم، در اینجا من هستم، خدایا، من اینجا هستم، اینجا هستم، شما هیچ شریکی ندارید، در اینجا من هستم، مطمئنا تمام ستایش، فیض و سلطه شماست و شما هیچ شرکایی ندارید. “

اگر او از اینکه از انجام دادن حج خود جلوگیری کند، چیزی را از او دور نکند، او باید شرایطی را که او می خواهد انجام دهد، بیان می کند: «اگر من مانع از هر گونه مانعی شود، هر جا که برگردم». اگر او چنین ترس نداشته باشد، این شرایط را ایجاد نمی کند.

هنگامی که خورشید بالا می رود، به عرفات می رود و در دور خورشید دور و عصر را با هم ترکیب می کند و هر یک را دو واحد تشکیل می دهد. در صورت امکان، تا زمان غروب آفتاب باقی می ماند. او به یاد خداست و هرچه که دعا می کند، در مواجهه با چشم انداز قبرستان به او کمک می کند.

پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) می فرماید: “هیچ خدایی نیست، بلکه تنها خداست؛ او هیچ شریکی ندارد؛ همه سلطنت و ستایش اوست و او بر همه چیز قدرتمند است”. اگر او خسته می شود، او مجاز است که با همراهانش مکالمه مفیدی داشته باشد یا خواندن آنچه را که می تواند از کتاب های سودمند پیدا کند، به ویژه در مورد فضل خدا و هدایای فراوان. این امید خود را به خدا تقویت خواهد کرد. پس از آن باید به دعاوی خود بازگردد و اطمینان داشته باشید که پایان عمر درخواستش را بپردازید، زیرا بهترین دعا، درخواست روز عرفه است.

 

قیمت فیش حج

قیمت فیش حج

در خلال غروب آفتاب از عرفه تا مزدالیفه می رود و در آنجا دعا می کند. اگر او از زمان اواسط نیمه شب به مزدالیفه نمی رسد، او باید قبل از رسیدن به آن، دعا کند تا اجازه نداشته باشد تا بعد از نیمه شب نماز بخواند. او در مزدالفیه آنجا باقی می ماند، تقاضای دعا و به یاد آوردن خدا را فقط قبل از طلوع آفتاب انجام می دهد. اگر او ضعیف است و نمیتواند در طول آرام به آن رسیدگی کند، او مجاز است تا در پایان شب به منا برود تا جمره را قبل از رسیدن جمعیت انجام دهد.

در نزدیکی طلوع خورشید، زائر از مزدالیفه به منا می رود. پس از رسیدن به آن، او موارد زیر را انجام می دهد:

  • او حیوان چهار پایی را قربانی می کند.
  • او موهای خود را اصلاح یا کوتاه می کند؛ اصلاح ترجیح داده می شود. یک زن می تواند موی خود را به طول نوک انگشت کوتاه کند

 

فیش حج

فیش حج

این دو مورد باید در جهت بالا انجام شود، اگر مناسب باشد، اما هیچ محدودیتی وجود ندارد اگر یکی از پیش از دیگری وجود داشته باشد. با این کار، یک نفر مجاز به خروج از ایام احرام است. او می تواند لباس های دیگر را بپوشد و هر کاری را که قبل از احرام انجام داده است، بپردازد به جز در رابطه با ازدواج. او به مکه رفت تا طواف وداع و سعی را برای حج اجرا کند.  با تکمیل این طواف ، زائر اجازه انجام هر کاری را که قبل از حرام بودن قانونی بود، از جمله درگیر شدن در روابط زناشویی. پس از انجام سعی و طواف، او به منا می رود تا شبهای یازدهم و دوازدهم آنجا را صرف کند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.